###

AKTUALITA

FORLEX rozšiřuje služby v HR oblasti


15/2/2022

Advokátní kancelář FORLEX od února rozšířila své působení v oblasti personálního poradenství. Mezi právníky týmu nově nastoupil zkušený podnikový právník a personalista Jaroslav Vystrk se čtrnáctiletou praxí v nadnárodní výrobní korporaci s více než 5500 zaměstnanci, kde v posledním období působil na pozici ředitele pro personální a právní záležitosti.

FORLEX díky tomuto posílení navýšil počet právníků, kteří se zaměřují na pracovněprávní poradenství na devět, včetně tří partnerů kanceláře.

„Naše služby jsme tak rozšířili o podporu v oblasti řízení lidských zdrojů se zaměřením na zvýšení efektivity interních procesů. Naším cílem je potvrdit postavení jako vysoce specializovaného poskytovatele externích pracovněprávních a HR služeb ve všech oblastech, které si podniky nedokáží zajistit vlastními kapacitami,“ uvedl partner FORLEXU Pavel Říha.

Jaroslav Vystrk bude vedle běžného pracovněprávního poradenství poskytovat klientům také širší poradenství v oblasti personalistiky se zaměřením na nastavení procesů v personalistice obchodních společností, personální restrukturalizaci, implementaci řídících interních předpisů, kolektivním vyjednávání ve společnostech a v rámci compliance procesů.

FORLEX je špičkový tým 19 právníků s kancelářemi v Ostravě a Brně, který čerpá zkušenosti z 20 letého působení v mezinárodní advokacii a oblasti právního poradenství největším korporacím a privátním investorům. Je dominantním týmem v regionu Moravy a Slezska, a v oblasti transakcí působí po celé České a Slovenské republice. Je volbou obchodních společností, mezinárodních i individuálních investorů pro řešení náročných právních a obchodních otázek. Disponuje širokou škálou nadregionálních i mezinárodních partnerských vazeb.

Odkaz na článek epravo.cz